پروانه سلحشوری كانديداي ليست اميد: باید به دنبال توزیع متوازن امکانات باشیم

پروانه سلحشوری کاندیدای اصلاح طلب انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهر تهران  با اشاره به رویکردش در حوزه‌های تصمیم گیری کشور گفت: من رویکرد توسعه محور دارم و به توسعه متوازن معتقد هستم. 
 
وی افزود: در حال حاضر در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی با آسیب‌ها و مشکلات زیادی مواجه هستیم که باید برای حل آن‌ها راهکارهای کارشناسانه‌ای اندیشیده شود. 
 
این کاندیدای ائتلاف۹۲-گام دوم با اشاره به چگونگی تصمیم گیری برای حل مشکلات کشور، خاطر نشان کرد: نکته مهم این است که یک فرد به مجلس نمی‌رود بلکه تک تک افراد یک مجموعه را می‌سازند که برایند تصمیمات آن‌ها باید حل این مشکلات باشد. 
 
سلحشوری همچنین با اشاره به موفقیت کشور در برجام، با استناد به حرف‌های رئیس جمهوری مبنی بر زمان برجام۲ یعنی برجام داخلی، تاکید کرد: برجام ۲ یعنی هم اصلاح قوانین فعلی و هم تصویب قوانین جدید که به رفع معضلات اصلی جامعه کمک کند این مسئله نیازمند بررسی‌های کار‌شناسانه است تا بیکاری، مشکلات زیست محیطی، مشکلات فرهنگی و اقتصادی حل شود. 
 
وی همچنین ادامه داد: ما باید فاصله پیرامون و مرکز را کم کنیم حتی در مرکز و در همین تهران هم بین شمال و جنوب اختلافات زیادی وجود دارد در این شرایط باید به دنبال توزیع متوازن امکانات باشیم. 
 
این کاندیدای اصلاح طلب انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به بهداشت و سلامت جامعه توجه کنیم، اظهار داشت: برخی از مشکلات حوزه سلامت جامعه در حال تبدیل شدن به یک معضل است. وقتی که سلامت یک جامعه در اولویت نباشد آنجامعه از پایه مشکل خواهد داشت. 
 
سلحشوری با اشاره به کمیسیون‌های تخصصی مجلس، گفت: باید هر کمیسیون اولویت‌های مورد نظر را مشخص کند و بعد علاوه بر بررسی‌های کار‌شناسانه داخل مجلس، باید از کار‌شناسان خارج از مجلس هم استفاده کنند. 
 
وی در پایان در تشریح چگونگی تحقق برنامه‌های مجلس برای رفع مکشلات کشور تصریح کرد: مهم این است که استراتژی واحد اتخاذ شود و بر اساس برنامه پیش برویم.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323