آغاز به كار ستاد ائتلاف اصلاح طلبان در اهواز

ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان خوزستان به طور رسمی فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد ائتلاف اصلاح طلبان استان خوزستان در این دوره از انتخابات با رای اعضای شورای سیاستگزاری اصلاح طلبان سید جابر موسوی به عنوان رئیس و توفیق ساکی به عنوان نائب رئیس ستاد انتخابات ائتلاف اصلاح طلبان انتخاب شدند

همچنین در این دوره از انتخابات خانم مرضیه امیری به عنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی،تورج فتاحی به عنوان مسئول کمیته تبلیغات، ایرج زارع به عنوان مسئول کمیته شهرستانها،خانم لیلا خوشکام به عنوان مسئول کمیته بانوان،ناصر چوپان به عنوان مسئول کمیته ایثارگران،شهاب نظری به عنوان مسئول کمیته جوانان،خانم سوسن شرحانی به عنوان مسئول کمیته اساتید و دانشگاهیان،مهرداد طافی به عنوان مسئول کمیته دانشجویان ،ایوب بختیاری به عنوان مسئول کمیته هنرمندان،سید ابراهیم موسوی به عنوان دبیر،،رحیم فضیلت پور به عنوان مسئول هماهنگی و محمد رضا شجاعی به عنوان مسئول ستاد اهواز فعالیت میکنند.
این گزارش می افزاید : در این دوره از انتخابات اصلاح طلبان با شعار امید ، آرامش و رونق اقتصادی وارد عرصه رقابت با سایر گروه های سیاسی کشور شدند.
گفتنی است ستاد ائتلاف اصلاح طلبان خوزستان کاندیداهای مورد نظر خود را برای کسب ۱۴ کرسی مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است که در اهواز دکتر همایون یوسفی، دکتر علی ساری و جواد کاظم نسب الباجی مورد حمایت ائتلاف اصلاح طلبان استان هستند.

ليست كانيداهاي مورد حمايت در ساير حوزه ها به قرار زير است:

ليست بر اساس الفبا است
--------------------------

١- اهواز :
- آقاي دكتر ساري
- آقاي مهندس كاظمي نسب ( الباجي )
- آقاي دكتر يوسفي

----------------------------

٢- آبادان :
-  آقاي دكتر دهدشتي
- خانم  دكتر حميدي
- آقاي مهندس فيروزي

---------------------------

٣- انديمشك :
-آقاي جهانبخش قلاوند

----------------------------

٤- بهبهان :
- آقاي ضرغامي

----------------------------

٥- شوش :
- آقاي سيد رسول موسوي

----------------------------

٦- دزفول :
- آقاي دكتر صدرا

----------------------------

٧- شادگان:
- اقاي هاشم خنفري

----------------------------

٨- رامهرمز :
- آقاي دكتر شمس الله بهمني

----------------------------
٩- خرمشهر :
- آقاي صالح سواري
----------------------------
١٠- ماهشهر :
- آقاي دژمان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182