وخامت حال آيت الله واعظ طبسي

حال عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی در شرایط پایداری قرار دارد.

به گزارش نفتون نيوز به نقل از ایسنا، آیت‌الله واعظ طبسی نماینده ولی فقیه در خراسان و تولیت آستان قدس رضوی که بعد از ظهر جمعه 7 اسفند به دلیل مشکلات تنفسی در بیمارستان امام رضا(ع) بستری شد، حال عمومی پایداری دارد.

از مسئولان کشوری صرفا حسن قاضی زاده‌ هاشمی وزیر بهداشت برای پیگیری روند درمانی آیت‌الله واعظ طبسی عازم مشهد شده است.

قاضی زاده‌هاشمی در ساعات آغازین بامداد شنبه در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد در جمع خبرنگاران درباره وضعیت جسمانی آیت‌الله طبسی اظهار کرد: آیت الله واعظ طبسی از دو سال گذشته با بیماری صعب العلاجی دست و پنجه نرم می‌کنند، متاسفانه بعد از ظهر جمعه در پی خون‌ریزی مغزی و وقفه تنفسی حال ایشان وخیم می‌شود و به بیمارستان امام رضا (ع) انتقال پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه تیم پزشکی تا آخرین لحظه تلاش خود را برای بهبود ایشان خواهد کرد، افزود: از لحاظ علم پزشکی حال عمومی ایشان خوب نیست، اما تیم معالج ایشان تمام تلاش خود را خواهند کرد.

وزیر بهداشت افزود: ایشان یکی از سرمایه‌های انقلاب و بدون شک یکی از دوستان نزدیک مقام معظم رهبری هستند که امیدوارم سلامت کامل خود را به دست آورند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182