پیام شورای عالی اصلاح‌طلبان درباره انتخابات

به گزارش نفتون نيوز به نقل از ایلنا متن پیام شورای عالی سیاست‌گذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان به شرح زیر است:

بار دیگر تلاش و تکاپوی مثال‌زدنی شما، تجربه‌ای بی‌بدیل در تاریخ تلاش‌های مردم جهان برای تعیین حق سرنوشت خود آفرید. در تداوم حرکت یکپارچه و منسجم خرداد ۱۳۹۲، با حضور حداکثری شما و فعالیت پرشور زنان و مردان در ستادهای اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در سراسر کشور، اینک طلیعه تحولی همه‌جانبه و امیدآفرین در آینده این مرز و بوم پرافتخار آشکار شده است.

جوانان پرشور ایران اسلامی که خواستار دگرگونی اساسی برای دستیابی به شرایطی هستند که شایستگی آن را دارند، در این حرکت غرورآفرین شور و نشاطی گسترده را در کشور ایجاد کردند.

 در منطقه‌ای که خشونت ورزی و کینه‌توزی، عرصه را بر مردمان تنگ کرده، ایرانیان در یک فرآیند مدنی، رقابتی مسالمت‌آمیز و قانونی را شکل بخشیدند، که بی‌تردید الگویی کم‌نظیر برای همه کشورهای در حال توسعه جهان است.

آرامش چشمگیر در فضای انتخاباتی کشور، شرایط را برای تحقق رونق اقتصادی مهیا ساخته و چشم‌اندازی روشن و امیدبخش را برای همه ایرانیان به وجود آورده است.

شورای‌عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان، سپاس عمیق خود را از هشیاری و کنش انتخاباتی همه مردم گرامی ایران اعلام می‌دارد، آنان که برای تامین حقوق همه‌جانبه خود بر ضرورت پیگیری قانونی آن پافشاری می‌کنند.

ما از حضور گسترده و موثر همگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان تشکر و قدردانی می‌کنیم و از همه مسئولان نیروهای انتظامی و دیگر نیروهایی که امنیت و آرامش برگزاری این انتخابات را تامین کردند، تا مردم شکوه حضور تاثیرگذار خود را به نمایش بگذارند، تشکر می‌کنیم.

این شورا از همه برگزارکنندگان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از هیئت‌های نظارت و اجرایی تا مسئولان و کارگزاران شعب رای‌گیری سپاسگزار است، که شرایط قانونی مناسب را برای ثبت این تجربه پرافتخار، در تاریخ تلاش برای مردم سالاری دینی در میهن عزیزمان ایران فراهم آوردند.

شورای‌عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323