توضيحات اژه ايي در خصوص پرونده شركت پتروپارس

حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه با توجه به آغاز تبلیغات انتخاباتی، تخلفات و جرایم انتخاباتی افزایش یافته یا خیر گفت: طبیعتا در این هفته نسبت به هفته‌های قبل تخلفات انتخاباتی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی افزایش یافته است هرچند در کل زیاد نبوده است که احساس نگرانی کنیم.

وی ادامه داد: اما در عین حال دستگاه‌های نظارتی، نیروی انتظامی و سیستم اطلاعاتی باید مراقب باشند تا به‌ویژه برخی دشمنان و کسانی که در داخل داعیه ضدانقلاب  دارند اقدامات و کارهای مجرمانه انجام ندهند. در مجموع فضا آرام است و ان‌شاء‌الله شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات خواهیم بود.

معاون اول قوه‌قضاییه در پاسخ به این سوال که شرکت پتروپارس در یکی از قراردادهای نفتی مقداری رشوه جابجا کرده است و هم‌اکنون مدیران این شرکت در بازداشت به سر می‌برند گفت: اصل موضوع صحت دارد و در یکی از قراردادها وجوهی گرفته شده اما اینکه این وجه رشوه بوده یا خیر قاضی باید تشخیص دهد. این پرونده با گزارش سازمان بازرسی تشکیل شده و فعلا یک نفر در بازداشت و پرونده در مرحله تحقیقات است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196