واکنش مشاور وزیر به خبر کاهش پاداش کارکنان نفت


مشاور اجتماعي و منابع انساني وزير نفت در واکنش به موضوع کاهش سنوات و پاداش بازنشستگی کارکنان صنعت نفت گفت: آقای زنگنه با جديت در حال پيگيري موضوعات مربوط به معيشت كاركنان هستند و رايزني هاي موثري با برخي نمايندگان بويژه با روساي كميسيون هاي مهم انرژي و برنامه و بودجه و محاسبات صورت گرفته است.

به گزارش نفتون نیوز به نقل از صنعت ما٬ محسن دلاویز با بیان اینکه نسبت به این موضوع مهم درک متقابلی وجود دارد اظهار داشت: از همه پرسنل زحمتکش صنعت نفت تقاضا می شود برای به نتیجه رسیدن مذاکرات و رایزنی ها برای برطرف کردن این موضوع کمی صبر کننند و با خویشتن داری مسئولان وزارت نفت را در این زمینه یاری دهند.

وی در ادامه افزود:كاركنان شريف و خدوم صنعت نفت ، نقشي مهم و سرنوشت ساز در به ثمر نشستن انقلاب اسلامي داشتند و در دوران دفاع مقدس حتي در سخت ترين لحظات و زير بمب هاي دشمن بعثي هم اجازه ندادنددر توليد و صادرات شريان حياتي اقتصاد كشور وقفه اي اتفاق بيافتد. این قشر زحمتکش در دوران سازندگي و توسعه كشور نيز هميشه پيشتاز و سرآمد بودند که نمی توان آن روزها را فراموش کرد.

وی با اشاره به سختی شرایط محیطی و عملیاتی کارکنان صنعت نفت خاطرنشان کرد: برخي همكاران نجيب صنعت نفت در حال كار با تجهيزاتي هستند كه گاه تا ٨٠ سال قدمت دارند و فرسوده و پر حادثه اند، ما هر روز شاهد بروز حوادثي تلخ هستيم كه ذره اي در اراده كاركنان رشيد اين صنعت براي اعتلاي ايران اسلامي مان،  تاثير نمي گذارد. بدون تردید با کمی متنانت مشکلات مطرح شده برطرف می شود.
وی افزود: شايسته نيست پاسخ به اين همه رشادت و ايثار، اخذ تصميماتي باشد كه آرامش اين قشر فهيم ، نجيب و صبور رابرهم بزند. جا دارد نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي با حساسيت و دقت پيامد هر گونه تصميم پيرامون معيشت كاركنان صنعت نفت رابخوبي بسنجند و انشالله در صحن علني،تصميماتي درخور كاركنان شريف نفت اتخاذ شود.

وی در پایان گفت: همكاران با آرامش و صبر به تلاش مضاعف براي پيشبرد اهداف متعالي صنعت نفت ادامه دهند و ترديد نداشته باشند مديران عالي صنعت نفت كه خدمتگزاران همكاران عزيز و نجيب هستند به جد و مستمر در حال پيگيري مسايل هستند. 

نظرات   

 
کمیل
+2 #6 کمیل 1395-08-30 14:09
با سلام
لطفا بفرمایید شیخ الوزراء با کدام جدید موارد را پیگیری میکند یه عنوان مثال بخشنامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مورد اضافات شایستگی را متوسط 8 در صد اعلام شده در حالیکه شیخ آن را به
6.4 میرساند همانند متالی که شاه میخشه و وزیر نه واقعا با کدام ملاک و معیار برادران تصمیم و کمر همت به نابودی نفت گرفته اند
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
علی
0 #5 علی 1395-08-26 08:40
ما برون را ننگریم و قال را ما درون را بنگریم و حال ر ا
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
حامی عدالت
+2 #4 حامی عدالت 1395-08-25 14:14
آقای زنگنه فقط قصد دارد با وقت کشی سر کارمندان شرکت نفت را ببرد. مشخص نیست این همه عقده از کجا آمده است. ولله که او در دروران چهارساله وزارتش هیچ قدمی در جهت بهبود وضعیت کارمندان برنداشته است.
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
مجتبی
+5 #3 مجتبی 1395-08-13 13:13
:D :D :D :D
بس که خندیدیم غش و غش و غش

روده ها مان پاره شد از گفته اش
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
مظلوم نفتی
+9 #2 مظلوم نفتی 1395-08-13 05:48
ایقد دروغ نبافید،هرطرحی که به ضرر کارکنان نفت باشد زنگنه حامی ان طرح است وتا اجرای ان ارام نمیگیرد.
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
علی
+19 #1 علی 1395-08-09 16:29
آقا قصه نگو نجیب هم همه ملت ایران هستند منتها برای برد مطلق اقتصادی چاره ای جز رسیدگی ویژه به مهندسین نفتی ندارید تارضایتی 180 روز است شروع شده و نتایج اقتصادی خودرا و بازنده بازی را به وزیر و وکیل و نماینده به وضوح نشان دادهاست . منتظر اعمال سریع شایستگی و پاداش بهره برداریو افزایش نفت کارت متناسب با نرخ تورم و منازل سازمانی ساخته شده برای پرسنل یه ویژه افراد شاغل در مناطق عملیاتی و قرارداد با خودروسازان معتبر جهت خرید خودرو اقساطی هستیم .کار خوب = حقوق وامتیازات خیلی خوب
نقل قول | گزارش به مدیر
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175