پروژه سیاه نمایی با کلیپ های چند دقیقه ای در خوزستان

به گزارش نفتون نیوز به نقل از شوشان یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱روزی به یادماندنی در تاریخ ایران بود ؛  روزی که به دست رئیس دولت مهرورز به رنگ سیاه درآمد. روزی که احمدی‏ نژاد در دفاع از رای عدم استیضاح وزیر کار خود، به جای دفاع، با نمایش یک فیلم چند دقیقه ای به برادران لاریجانی حمله کرد و انتقاد همگان را برانگیخت ؛ از اصلاح طلبان گرفته تا اصولگرایان در نکوهش سقوط اخلاقی سخن ها گفتند و انتشار فیلم پخش شده در مجلس را تقبیح نموده و از آن به نام خطای نابخشودنی احمدی نژاد یاد کردند ؛ خطایی که البته در خوزستان میراث دارانی پیدا کرده و عده ای به رسم ِ احمدی نژاد با انتشار فیلم های خصوصی و برداشت های شخصی ، همان روشی را در پیش گرفته اند که احمدی نژاد در یک شنبه سیاه مجلس و یا در مناظره با میرحسین موسوی به نمایش گذاشت و پا را از اخلاق فراتر گذاشت و انتقاد مقام معظم رهبری را نیز برانگیخت. 
 
به گزارش شوشان ، پس از وقفه ای طولانی و طی شدن مسیر عقلانیت و اعتدال ، بار دیگر ، و این بار در آستانه انتخابات ، میراث نامیمون احمدی نژاد در خوزستان ، هویدا شده و عده ای همه چیز را دستاویزی برای نیل به خواسته ها و اغراض خود قرار داده اند.
 
پس از انتشار کلیپی از مراسم جشن دانشجویی به مناسبت میلاد پیامبر (ص) و ایجاد موج تخریبی علیه معاونت فرهنگی دانشگاه چمران در لوای چند کانال تلگرامی ، صحنه گردانان چنین فضایی ، با انتشار یک فیلم و با هدف تخریب دولت یازدهم ، در مطلبی سخیف  تحت عنوان "توانمند سازی زنان در دولت روحانی" ، در توهینی بی سابقه به دختران خوزستانی مدعی شده اند آنان برای تبلیغات به عراق می روند !
 
غرضِ انتشاردهندگان این کلیپ آنگاه مشخص می شود که دولت و مسئولین استانداری خوزستان را هدف قرار داده و در آستانه انتخابات برای هجمه به دولت – به ظن خود – دختران خوزستانی را دستاویز قرار دادند. چنین اقدامی نشان داد این جماعت برای نیل به مقصود ، حاضرند اخلاق را فدا کنند و به چنین بی اخلاقی دامن بزنند. 
 
البته هر چه به موعد انتخابات نزدیک تر می شویم تفکر برآمده از احمدی نژاد و رفتارهایی که منجر به نمایش گذاشتن "تصویر یک خانم" در مناظره میرحسین موسوی با احمدی نژاد ، شد ، بیش از پیش جلوه گر می شود. 
 
در نمونه ی دیگر نیز ، "کمپن نه به خشونت علیه زنان" و راه اندازی آن توسط همسر استاندار و خانم موالی زاده ، سبب ساز موج تخریب از سوی این مدعیان اصولگرایی شده و آن را در جهت شبکه سازی زنان برای انتخابات دانسته و بار دیگر هجمه ای نابخردانه به دولت روحانی و استاندار وارد کرده اند. 
 
همین مدعیان اصولگرایی اگر چنین کمپینی در دولت دلخواه شان شکل می گرفت بی شک به جای تخریب ، زبان به ستایش آن می گشودند و توجه به حوزه زنان را از دستاوردهای دولت متبوع خود قلمداد می کردند. 
 
ناگفته نماند هر آنکه در دولت جمهوری اسلامی مسئولیتی دارد مبرا از نقد نیست اما نقد آنگاه که با غرض همراه شود رنگ تخریب می گیرد و از سوی هیچ کسی پذیرفته نیست. بهتر آن است که مدعیان اصولگرایی ، تجربه تلخ دوران احمدی نژاد را در دامن زدن به سقوط اخلاقی و یک شنبه سیاه و مناظره کذایی و ... در ذهن متبادر نمایند تا شاید اندکی بر مدار اخلاق قرار بگیرند

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229