ترمیم حقوق کارکنان قراردادی،سابقه و مدرک تحصیلی در ترمیم حقوق محاسبه می شود

به گزارش نفتون نیوز مهندس «ابراهیم منصور نژاد» در گفتگو با خبرنگار انرژی نیوز در تشریح برنامه ترمیم حقوق کارکنان قراردادی شرکت ملی نفت و شرکت‌های تابعه، گفت: پس از تشکیل کمیته بررسی مشکلات نیروی انسانی در سطح شرکت ملی نفت، کارگروه‌های مختلفی تشکیل شد.
 
مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، افزود: از جمله این کارگروه‌ها می‌توان به کارگروه ساماندهی نیروهای قراردادی مدت موقت و کارگروهی برای بررسی مدل قراردادهای نیروهای پیمانکاری اشاره کرد که هدف اصلی آنها بهبود معیشت این دسته از کارکنان بوده و قرار است در این بررسی‌ها به جایی برسیم که وضعیت معیشت آنها از این که هست، بهتر شود.
 
این مقام مسئول از تهیه بسته‌ای از نتایج این دو کارگروه در نیمه دوم سال 96 خبر داد و تصریح کرد: فکر می‌کنم با برنامه زمان بندی که کارگروه‌ها ارائه داده‌اند، در نیمه دوم سال 96 خروجی کار بیرون می‌آید و قرار شد یک بسته پیشنهادی به وزارت نفت ارائه شود.
 
وی با یادآوری اینکه وزیر نفت هم قبلا تاکید داشته اند که با اصل موضوع ترمیم حقوق توجه موافق است، تاکید کرد: با اعمال ترمیم حقوق، وضعیت کارکنان به نسبت شرایط موجود خیلی بهتر می شود.
 
منصور نژاد، تاکید کرد: جذب نیروهای مدت موقت فقط با نگاه وظیفه‌ای بوده و تغییر شرایط فرد شاغل مانند مدرک تحصیلی، سابقه و .. در مبنای حقوقی  لحاظ نمی‌شود ولی به دنبال این هستیم که این چنین شرایط افراد را هم در تعیین حقوق و دستمزد تاثیر بدهیم که اگر تفاوتی هم وجود دارد، تفاوت منطقی باشد و اگر کسی مدرک بالاتر یا سابقه بیشتر دارد، در نظر گرفته شود.
 
مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در این خصوص خاطرنشان کرد: در بحث ترمیم حقوق اعدادی نهایی شده و آیتم‌های جدیدی تعریف شده که در صورت تصویب و ابلاغ قطعا می‌تواند رضایت کارکنان قراردادی را به همراه داشته باشد که رقم‌ها پس از تصویب اعلام می‌شود.

نظرات   

 
قراردادی نفj
+5 #6 قراردادی نفj 1396-04-31 07:48
پنج ساله این وعده ها رو دارن به خوردمون میدن ، پس کو یه ذره عمل به وعده هاشون؟؟؟

اینقد سخته بهبهود این وضعیت برا شماها؟ شما چجور مدیرایی هستید که واسه یه موضوع پنج ساله نتونستید راه حل بدید؟
چن تا خانواده ی نیروی قراردادی باید قربانی بشه؟ میدونید زندگی خیلی از نیروهای قراردادی به طلاق کشیده یا داره میکشه؟؟؟
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
نااميد از دولت
+4 #5 نااميد از دولت 1396-04-12 23:42
انشالله كه اين دروغ ها راست باشد و در بيست سال آينده محقق شود قبل از مرگ ما
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
کلهر
-3 #4 کلهر 1396-04-07 01:26
آقایی که همینجور از خودت حرف در میاریو میگی حقوق ده میلیونی کارمند رسمی
چرا اینقده دروغ میگی شما حقتون از اینم کمتره شما نه امتحانی دادید نه مصاحبه شدید فقط با یه تلفن جذب شدید حالا برا کارکنان رسمی حرف در میارید
مگه من کارمند رسمی نفت نیستم با چهار سال سابقه و فوق لیسانس فنی هنوز دو و نیم نمیگیرم.
پس خواهشا جو درس نکنید
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
قراردادی
0 #3 قراردادی 1396-03-31 11:02
بابا لامذهب حقوقمون کمه 1 میلیون و نیم کجا حقوق 10میلیونی یه کارمند ساده رسمی کجا
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
amin
+4 #2 amin 1396-03-14 17:58
با سلام
امیدواریم این طرح زود عملیاتی بشه . چون دریافتی من با 23 سال سابقه و داشتن 2 فرزند با کسی که 5 سال سابقه داره و یک فرزن داره و هم مدرک هستیم هیچ تفاونی نداره که هیچ تازه من کمترهم میگیرم . فقط امیدواریم که در حد حرف نباشه .
نقل قول | گزارش به مدیر
 
 
amin
0 #1 amin 1396-03-12 09:11
با سلام
بسیار خبر امیدوارکننده ای است . اگر در ترمیم حقوق سابقه و مدرک تحصیلی در نظر گرفته شود می تواند به عنوان یک نقطه عطف در دوران وزارت مهندس زنگنه نسبت به رویکرد به نیروی انسانی به آن نگریست . علی الخصوص که از بعد از انقلاب تا کنون فاکتور نیروهای غیر رسمی همیشه نادیده گرفته می شد . شاید بتوان به صراحت گفت که اگر این امر عمی گردد آقای مهندس زنگنه نامش به عنوان یکی از وزیران موفق نفت در تاریخ
ثبت گردد . خداوند به کسانی که به فکر این ملت و مملکت هستند مطمئنا عزت و سربلندی اعطا خواهد کرد .
نقل قول | گزارش به مدیر
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703