خبرخوش از آزمون استخدامی


زنگنه: 70 هزار کارمند و نیروی مازاد در وزارت نفت داریم 09:36

 
وزیر نفت با بیان اینکه تا 10 روز آینده نتایج آزمون استحخدامی شرکت ملی نفت ایران اعلام می‌شود، اعلام کرد: امروز با وجود واگذاری پتروشیمی ها و پالایشگاه‌ها 150 هزار کارمند داریم که قطعاً نیمی از آنان نیروی اضافه هستند.
  بیژن نامدار زنگنه در برنامه اقتصادی پایش در شبکه یک سیما درباره دلایل تاخیر در اعلام آزمون های استخدامی گرفته شده در سال 92 تبیین کرد: از اینکه تعداد زیادی از جوانان ما با مشکل بیکاری روبرو هستند شرمنده ام و معتقدم که دولت باید با رونق بازار اشتغال، کاری برای آنها انجام دهد؛ چرا که امروز در هیچ خانه ای نیست که چند نفر بیکار نباشند.

وزیر نفت با اشاره به تعداد نیروی کار در وزارت نفت بیان کرد: پیش از دولت گذشته و در زمان خروجم از وزارت نفت 80 هزار کارمند داشتیم اما امروز با وجود واگذاری پتروشیمی ها و پالایشگاه‌های نفت 150 هزار کارمند داریم که قطعاً نیمی از آنان نیروی اضافه هستند.

به گفته این مقام مسئول در صورتی که نرخ رشد اقتصادی در کشور مثبت شود، به میزان قابل توجهی مشکل اشتغال برطرف خواهد شد اما امروز در وضع بدی قرار داریم که به دلیل تصمیمات متعدد و یک شبه دولت قبلی بر ما تحمیل شده است و نخست باید از آن خارج شویم.

وزیر نفت یادآور شد: با وجود اینها، ما درخواست خود را برای جذب تعدادی از افراد یادشده به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری ارسال کرده ایم تا پس از تایید آن، استخدام این افراد صورت گیرد به طوری که تا 10 روز آینده وضیعت اینها مشخص می‌شود.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148