انتصاب جدید مدیرعامل شرکت ملی نفت

علي اكبر ماهرخ زاد طي حكمي از سوي ركن الدين جوادي به عنوان مديرجديد امورحقوقي شركت ملي نفت ايران منصوب شد.

به گزارش نفتون  نيوز از پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، مديرعامل شركت ملي نفت ايران، دراين حكم انتصاب خطاب به علي اكبر ماهرخ زاد آورده است:  نظر به حسن سابقه، تخصص و تجارب جنابعالي به موجب اين حكم به سمت مديرامور حقوقي شركت ملي نفت ايران منصوب مي شويد. اميد است با اتكال به خداوند متعال در انجام ماموريت هاي محوله موفق باشيد.

جوادي در ادامه اين حكم آورده است با توجه به اهميت جايگاه و نقش حساس مديريت امورحقوقي در دفاع از شركت ضرورت دارد، تمامي تلاش خود را برانجام وظايف بويژه بازبيني فرآيندها با هدف ايجاد شفافيت، تسهيل و تسريع انجام وظايف محوله در عين حفظ دقت و منافع شركت، حضور و پيگيري فعال در محاكم داخلي و خارجي براي دفاع از منافع شركت ملي نفت ايران و مديران و كاركنان ارزشمند آن، بازبيني قراردادهاي جاري با هدف افزايش كارايي ضمن نظارت دقيق اجراي صحيح قرارداد ها و ارتباط و تعامل با روساي حقوقي مديريت ها، شركت هاي فرعي تابعه و نظارت عاليه برعملكرد آنها و ارايه مشورت هاي لازم متمركز نماييد.

مديرعامل شركت ملي نفت ايران، ارتباط و تعامل سازنده با نهاد ها و سازمان هاي نظارتي و پاسخگويي دقيق و سريع به استعلام هاي دستگاه اي ذيربط، ارتباط و تعامل سازنده با نهاد هاي ذيربط دولت، مجلس شوراي اسلامي و قوه قضاييه، بهبود روش ها، شفاف سازي و فرآيندهاي تحصيل اراضي و امور ثبتي املاك و دارايي هاي شركت، تدوين قراردادهاي جديد مورد نياز صنعت بويژه قراردادهاي بين المللي و حضور در مذاكرات و پيگيري هاي مربوط به مقاوله نامه ها، تفاهم نامه ها، موافقت نامه ها و تصميمات بين المللي منطقه اي در خصوص شركت ملي نفت ايران را از ديگر وظايف مهم مديرجديد امور حقوقي عنوان كرد.

مديرعامل شركت ملي نفت ايران از مدير جديد امور حقوقي اين شركت خواست تا بر جذب و بكارگيري نيروهاي متخصص و متعهد با هدف تقويت سازمان حقوقي شركت ملي نفت ايران و شركت هاي تابعه و بهبود عملكرد و انجام به موقع و مناسب ماموريت هاي سازمان، جذب نيروي با استعداد و تحصيل كرده جوان و مومن با هدف توسعه و تقويت بنيه شركت، حضور فعال و سازنده در هيئت مديره شركت ملي نفت ايران تمركز نمايد.

جوادي همچنين از مديرجديد امور حقوقي شركت ملي نفت ايران خواستار ارايه گزارشي از وضعيت امور، راهكارهاي ارتقا و بهبود كار ظرف مدت يك ماه شد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229