انتصاب زنگنه بعنوان قائم مقام عالیپور

متن حكم مهندس ركن الدين جوادي به شرح زير است:
 
« به پيشنهاد مدير عامل محترم شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و با توجه به سوابق و تجربيات ارزشمند جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان "قائم مقام مديرعامل" آن شركت منصوب مي گرديد تا با هماهنگي و راهبرد مديرعامل محترم شركت ملي مناطق نفتخيزجنوب و تقويت تيم مديريتي در جهت بهبود و كارائي امور گام هاي موثري برداشته شود.
 
اطمينان دارد با توجه به نقش حساس شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب  در توليد و تامين بخش عمده نفت و گاز كشور، اهتمام جدي در تسريع و رسيدگي به مسئوليت ها و ماموريت هاي محوله توسط مديرعامل محترم آن شركت، تعهدات اين مجموعه بزرگ به نظام مقدس جمهوري اسلامي و صنعت نفت كشور به شايسته ترين وجه ايفاء مي‌گردد.
 
اميد است با ايجاد و گسترش فضاي حرفه اي، تعامل فني و تخصصي به منظور جلب همكاري يكايك مسئولين، كارشناسان و كاركنان شريف و زحمتكش شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و شركت هاي تابعه و با استعانت از درگاه خداوند قادر متعال در انجام وظايف محوله موفق باشيد.»
 
مهندس زنگنه با حدود 40 سال سابقه ، هم اكنون مشاور مديرعامل شركت ملي نفت ايران و عضو اصلي هئيت مديره شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب است و پيش از اين به مدت 6 سال به عنوان مدير برنامه ريزي تلفيقي اين شركت و قبل از آن به عنوان معاون مدير مهندسي و ساختمان(طرح هاي نفت و گاز) مشغول فعاليت بوده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398