استخدام 2000نفر دروزارت نفت

 

 

 

به گزارش نفتون نیوز  رئیس کمیسیون انرژی مجلس از قطعی شدن استخدام دو هزار و 672 نفر از افرادی که در آزمون استخدامی نفت شرکت کرده اند خبر داد.

علی مروی در گفتگو با   باشگاه خبرنگاران، با اشاره به نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به معاون سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: پس از پیگیری های انجام شده برای استخدام دو هزار و  676 نفری که در آزمون پذیرفته شده بودند، مقرر شد تا از تاریخ 18 آبان سال جاری به مدت یک سال مراحل اداری، جذب و اشتغال به کار آنها انجام شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: علی رغم آنکه وزارت نفت جذب نیروی جدید نداشت اما مقرر شد با موافقت معاونت راهبردی رییس جمهور و معاونت توسعه و نیروی انسانی وزارت نفت مراحل قانونی اشتغال این افراد انجام شود.

بر اساس نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، 25 درصد از افراد جذب شده با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و 57 نفر هم از  فارغ التحصیلان دانشگاه نفت  خواهند بود./نفت ما

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196