استخدام 2000نفر دروزارت نفت

 

 

 

به گزارش نفتون نیوز  رئیس کمیسیون انرژی مجلس از قطعی شدن استخدام دو هزار و 672 نفر از افرادی که در آزمون استخدامی نفت شرکت کرده اند خبر داد.

علی مروی در گفتگو با   باشگاه خبرنگاران، با اشاره به نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور به معاون سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: پس از پیگیری های انجام شده برای استخدام دو هزار و  676 نفری که در آزمون پذیرفته شده بودند، مقرر شد تا از تاریخ 18 آبان سال جاری به مدت یک سال مراحل اداری، جذب و اشتغال به کار آنها انجام شود.

نماینده مردم نیشابور در مجلس گفت: علی رغم آنکه وزارت نفت جذب نیروی جدید نداشت اما مقرر شد با موافقت معاونت راهبردی رییس جمهور و معاونت توسعه و نیروی انسانی وزارت نفت مراحل قانونی اشتغال این افراد انجام شود.

بر اساس نامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور، 25 درصد از افراد جذب شده با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و 57 نفر هم از  فارغ التحصیلان دانشگاه نفت  خواهند بود./نفت ما

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182