تجمع مقابل وزارت نفت

جمعي از متقاضيان استخدام در شرکت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي در اعتراض به توقف روند استخدام در اين شرکت در مقابل وزارت نفت تجمع کردند.

بيش از ۵۰ نفر صبح امروز (دوشنبه) با تجمع در مقابل ساختمان اصلي وزارت نفت در خيابان حافظ، خواستار تسريع در روند استخدام خود در شرکت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي شدند.

امين خسروي از متقاضيان استخدام در اين شرکت اظهار داشت: تمام مراحل اداري استخدام ۴۷۰ نفر از متقاضيان طي شده و پنجم فروردين ماه سال ۱۳۹۳ نيز برخي از آنها دعوت به کار شدند، اما به يکباره دستور توقف جذب اين افراد صادر شده است.

وي با بيان اينکه وزير نفت نيز در مهرماه سال ۱۳۹۲ مجوز استخدام آنها را صادر کرده است، افزود: با وجود آنکه مديرعامل شرکت پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي نيز اخيرا با ارسال نامه اي به وزارت نفت اعلام کرده که اين شرکت به استخدام نيروهاي جديد نياز دارد، اما به علت نامعلومي، روند استخدام آنها متوقف شده است.

اين متقاضي استخدام در وزارت نفت ادامه داد: از آبان ماه سال گذشته تا کنون هفت بار در مقابل مجلس و وزارت نفت تجمع کرده ايم، اما تاکنون جواب قانع کننده اي دريافت نکرده ايم.

وي با بيان آنکه روز گذشته نيز در مقابل مجلس تجمع کرده بودند، گفت: اغلب اين افراد از شهرستان به تهران آمده اند و مکاني براي اقامت ندارند و شب گذشته نيز به ناچار در مقابل ساختمان وزارت نفت و پارک هاي اطراف، بيتوته کرده اند.

تجمع کنندگان که پلاکاردهايي را حمل مي کردند، با سر دادن شعارهاي الله اکبر و هيهات من الذله خواستار پاسخگويي مسوولان وزارت نفت نسبت به وضعيت استخدام خود هستند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229