وزارت نفت پول حقوق کارکنان را قرض می کند

وزیر نفت در پاسخ به سئوالی درباره این که وزارت نفت تا چه زمانی باید بار یارانه ها را به دوش بکشد، توضیح داد: فشار یارانه ها له کننده است؛ شاید برای نخستین بار باشد که وزارت نفت حقوق کارکنان خود را ٢٨ اسفند ماه و با وام گرفتن از بانک مرکزی پرداخت کرده است.

این عضو کابینه دولت با اعلام اینکه وزارت نفت سال گذشته روزانه ١٢٥ میلیارد تومان بابت یارانه ها پرداخت کرده است، گفت: این یارانه تمامی ندارد و در حال حاضر  وزارت نفت به همه بدهکار است.

زنگنه در پایان با بیان اینکه  اداره کل وزارت نفت یک طرف و تامین یارانه‌ها نیز طرف دیگر است، خاطرنشان کرد: اگر چه در سال ١٣٩٣ نسبت به ١٣٩٢ فشار کمتر شد، اما واقعا فشار پرداخت یارانه ها له کننده است.

منبع: مهر

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323