سفرزنگنه به آلمان

 
وزیر نفت امشب عازم برلین می شود
وزیر نفت برای شرکت در کنفرانس امنیت انرژی مونیخ با عنوان "امنیت انرژی در میان شک و تردیدها (بحرانها و قیمتها)" امشب به برلین سفر می کند.

به گزارش نفتون نیوز؛ بیژن زنگنه امشب (چهارشنبه، ١٦ اردیبهشت ماه) به همراه امیرحسین زمانی نیا، معاون امور بین الملل و بازرگانی برای شرکت در کنفرانس امنیت انرژی مونیخ با عنوان "امنیت انرژی در میان شک و تردیدها (بحرانها و قیمتها)" مسافر برلین می شود.

وزیر نفت با بیان این که آلمان شریک نخست ایران در بخش صنایع  پایین دستی نفت، تجهیزات، پتروشیمی، پالایشگاه و ساخت توربین است، گفت: زیمنس، لینده و یورگی شریکهای طرف قرارداد ایران در پارس جنوبی هستند.

حرکت به سوی اتحادیه انرژی در اروپا، تاثیر درگیریهای داخل و خارج اوکراین بر موضوعات انرژی، منتفعان و متضرران از کاهش قیمت نفت، رقابت سبز و راهبردهای پایدار در ارتباط با انرژیهای تجدید پذیر، راهبرد اروپا برای متنوع سازی و دستیبابی به منافع انرژی؛ مهمترین موضوعهایی است که قرار است در این کنفرانس مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

 زنگنه به هراه محمد بن حمد الرمحی، وزیر نفت و گاز عمان، آلریچ گریلو، رئیس فدراسیون صنایع آلمان، آموس. جی هچستین، نماینده ویژه و هماهنگ کننده بخش انرژی وزارت امور خارجه آمریکا، ماری جوز نادی، رئیس انجمن جهانی انرژی، یوسف یوسفی، وزیر انرژی و معادن الجزایر، کمی نایدو، مدیر اجرایی صلح سبز بین الملل و ماروس شنکوویچ، معاون مدیر و کمیسیونر اتحادیه انرژی اروپا در فهرست سخنرانان اصلی این کنفرانس قرار دارند.

به گزارش شانا، وزیر نفت در این سفر قرار است با برخی از مقامهای ارشد آلمان و بعضی از شرکتها ملاقاتهای دوجانبه ای داشته باشد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576