انفصال جمشید خدری اقدامی به نفع اردوگاه دولت

  

ظهر امروز  بیژن عالیپور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب طی حکمی جمشید خدری را از سمت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عزل و تا معرفی جانشین وی  مسولیتهای او  را شخصا برعهده گرفت.

بر این اساس جمعی از کارکنان  مناطق نفتخیز جنوب ضمن اعلام حمایت از این اقدام عالیپور این انفصال را حرکتی معنا دار از جانب وی در راستای سیاستهای دولت ارزیابی نموده اند .

لازم به ذکر است که پس از تغییرات مدیریتی در مناطق نفتخیز جنوب کما کان بخش زیادی از مدیران دولت پیشین در مصدر امور بوده و مسولیتهای کلیدی را بر عهده دارند و به همین دلیل این برکناری امید به تغییر در فضای مدیران ارشد شرکت را به اردوگاه حامیان دولت تدبیر و امید برگردانده است .همچنین انتظار می رود این انفصال با انتصابی از میان نیروهای پرتوان همگام با دولت اعتدال  همراه  گردد.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175