انفصال جمشید خدری اقدامی به نفع اردوگاه دولت

  

ظهر امروز  بیژن عالیپور مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب طی حکمی جمشید خدری را از سمت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عزل و تا معرفی جانشین وی  مسولیتهای او  را شخصا برعهده گرفت.

بر این اساس جمعی از کارکنان  مناطق نفتخیز جنوب ضمن اعلام حمایت از این اقدام عالیپور این انفصال را حرکتی معنا دار از جانب وی در راستای سیاستهای دولت ارزیابی نموده اند .

لازم به ذکر است که پس از تغییرات مدیریتی در مناطق نفتخیز جنوب کما کان بخش زیادی از مدیران دولت پیشین در مصدر امور بوده و مسولیتهای کلیدی را بر عهده دارند و به همین دلیل این برکناری امید به تغییر در فضای مدیران ارشد شرکت را به اردوگاه حامیان دولت تدبیر و امید برگردانده است .همچنین انتظار می رود این انفصال با انتصابی از میان نیروهای پرتوان همگام با دولت اعتدال  همراه  گردد.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196