پوتین: ادعاهای ارتباط ترامپ با زنان روسپی بی‌معنی است

بلومبرگ فارسی:
 


پوتین رئیس جمهور روسیه گفت ادعاهای ارتباط ترامپ با زنان روسپی ادعایی بی معنی است.
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه گفته است باور ندارد دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا، وقتی چند سال پیش به روسیه سفر کرده بود، با زنان روسپی ارتباط برقرار کرده بود.

پوتین این گزارش ها را بی معنی یا چرند خوانده است. پوتین خاطر نشان کرد که من دقیقاً یادم نمی آید ترامپ چه زمانی به روسیه آمده بود، ولی گویی چند سال پیش بود که وی صرفاً یک تاجر آمریکایی بود و ما از اهداف سیاسی وی برای آینده هیچ اطلاعی نداشتیم.

پوتین افزود: آیا شما تصور می کنید که سرویس های اطلاعاتی ما به دنبال شکار تصاویر از تمام ثروتمندان آمریکایی هستند؟ این واقعاً چرند است.

ولادیمیر پوتین که با خبرنگاران در کاخ کرملین صحبت می کرد، افزود: افرادی این ادعاهای تأیید نشده را از خودشان درآورده اند که هیچ حد و مرز اخلاقی ندارند و صرفاً تلاش می کنند نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را زیر سؤال ببرند.

این اتهامات در یادداشتی وجود داشت که سرویس های اطلاعاتی آمریکا آن را به باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، و همچنین به دونالد ترامپ، رئیس جمهور بعدی آمریکا، نشان داده اند.

مراسم هفتمین روز ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در اهواز توسط اصلاح طلبان برگزار خواهد شد

انالله ‌و انا الیه‌‌‌الراجعون
مجلس یادبود هفتمین روز ارتحال ایت الله هاشمی رفسنجانی :
زمان:
دوشنبه ۲۷دیماه ساعت ۱۵ تا ۱۷.۳۰
سخنرانان: ایت الله احمدی شاهرودی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و برخی شخصیت های ملی
مکان: اهواز-امانیه- مسجد ارشاد
ستاد برگزاری مراسم(شورای هماهنگی اصلاح طلبان و اعتدالگرایان)

مبنای محاسبه مستمری بازنشستگی میانگین حقوق 2 سال آخر شد

به گزارش نفتون نیوز به نقل از خانه ملت مبنای محاسبه مستمری بازنشستگی میانگین حقوق 2 سال آخر شد

نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای مقرر کردند مبنای محاسبه مستمری بازنشستگی برای کلیه بیمه‌شدگان صندوق‌های بازنشستگی بر مبنای میانگین دو سال آخر منتهی به درخواست بازنشستگی آنها باشد.ا ین امر باعث بالاتر رفتن حقوق بازنشستگان خواهد شد.

متهم اصلی فساد نفتی دستگیر شد

به گزارش نفتون نیوز به نقل از میزان سردار «مسعود رضوانی» از شناسایی و دستگیری یکی از عوامل اصلی پرونده بزرگ فساد نفتی خبر داد و گفت: ابتدا این فرد در شرق آسیا (مالزی) ردیابی، شناسایی و دستگیر اما متأسفانه با تبانی‌های انجام گرفته مجددا متواری شد.

رئیس پلیس بین‌الملل، تصریح کرد: در ادامه فرآیند ردیابی، فرد مذکور در یکی از کشورهای آمریکای مرکزی ردیابی و شناسایی و با همکاری پلیس این کشور دستگیر شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: براساس تعاملات پلیسی توانستیم متهم را به داخل کشور بازگردانده و تحویل مقامات قضائی بدهیم، سحرگاه روز گذشته این فرد که از عوامل اصلی پرونده فساد نفتی بود، به مقامات قضائی تحویل دادن ت

متهم "ع.ز" یکی از متهمان اصلی پرونده فساد بزرگ نفتی بامداد امروز (یکشنبه) به کشور مسترد شد.

متهم مذکور که به دستور شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 28 تهران تحت تعقیب بین المللی قرار گرفته بود، توسط پلیس بین الملل ناجا با همکاری سایر نهادها به کشور مسترد شد.

درخواست استرداد متهم ابتدا به کشور مالزی ارسال و در آنجا دستگیر شد اما استرداد او ناکام ماند تا اینکه در کشور دیگری شناسایی و دستگیر شد.

این دومین متهمی است که طی 10 روز گذشته توسط پلیس بین الملل به کشور برگردانده شده است.

 

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297