گزارش جشن پیروزی حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب

به گزارش خبرنگار نفتون نیوز جشن پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ، توسط ستاد حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب در تالار سینما شهرک نفت واقع در مجتمع امام رضا برگزار گردید.

در این مراسم که با استقبال گرم خانواده صنعت نفت جنوب و در فضایی صمیمی و شاد برگزار شد، ابراهیم منصورنژاد عضو شورای هماهنگی ستاد نفت جنوب، ضمن خیر مقدم به حضار و مهمانان این پیروزی را تجلی اراده ملت دانست و اظهار امیدواری کرد که برکات ناشی از انتخاب مردم فردای بهتری را برای فرزندان این سرزمین رقم زند.

وی در ادامه ضمن ارایه گزارشی از فعالیتهای ستاد ابراز داشت با اعلام کاندیداتوری دکتر روحانی ستاد نفت با برگزاری جلسه ی داخلی و برگزاری انتخابات شورای هماهنگی خود را انتخاب و با برنامه ریزی و هماهنگی قبلی همزمان با شروع تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری دفتر مرکزی ستاد نفت در ملی راه جنب فلکه سنگر راه اندازی شد.

ایشان ایجاد شور انتخاباتی در میان مردم و تشویق آرا خاکستری به حضور در انتخابات به نفع جریان اصلاحات و اعتدال را مهمترین وظیفه ی ستاد نفت عنوان نمود و راه دستیابی به آن را از طریق تبلیغات میدانی و ستادی در شهرهای نفتی عنوان نمود.در همین راستا ستاد حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب برگزاری جلسات سخنرانی که از آن جمله می توان به برنامه های سخنرانی حجت الاسلام فیاضی،دکتر همایون یوسفی، دکتر محمدرضا علم، دکتر موالی زاده ، دکتر محمدی ، دکتر عاصمی پور و... را برنامه ریزی نمود.اوج اقدامات ستاد در ایام تبلیغات برگزاری همایش حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب در مورخ 23 اردیبهشت ماه در تالار شباهنگ بود که با حضور بیش از 600 نفر از خانواده نفت، اعتماد خانواده صنعت نفت جنوب به جریان اعتدال را به رخ کشید.

و در ادامه و بعد از پخش نماهنگ تهیه شده توسط ستاد که با استقبال و تشویق های مکرر حاضران مواجه گردید دکتر محسن دلاویز مشاور منابع انسانی وزیر نفت با حضور در جایگاه  و قدردانی از زحمات کارکنان صنعت نفت جنوب ابراز داشت که در دولت جهت شاهد گشایش در وضعیت منابع انسانی خواهیم بود.ایشان ضمن حمایت از ادامه حضور بیژن نامدار زنگنه در وزارت نفت،عنوان کرد که او مرد روزهای سخت است و با عبور از بحران تحریم ها و کسب سهم ایران در اوپک می تواند در چهار سال پیش رو صنعت نفت ایران را به روزهای اوج خود باز گرداند.

شایان ذکر است در این مراسم دکتر موالی زاده نماینده پیشین اهواز ، بیژن عالیپور به همراه جمعی از مدیران مناطق نفت خیز جنوب شرکت نمودند.

 

بیانیه ستاد حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب

 

  

بسمه تعالی

همکاران عزیز

همگام با شوق و شادمانی ملت فرهیخته ی ایران ، پیروزی غرور آفرین دوستداران اعتدال و اصلاحات در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری را خدمت کارکنان شریف صنعت نفت به ویژه یاران روزهای سخت ، اعضای پنج هزار نفری کانال تلگرامی حامیان دکتر روحانی و شورای مرکزی در صنعت نفت جنوب تبریک عرض می نماییم. بدون تردید ایستادگی و تلاش صادقانه شما در قالب ستاد نفت خوزستان و حضور شجاعانه ، شفاف و اندیشمندانه تان نقش بارزی در کسب این پیروزی داشته است. به لطف پروردگار ، تلاش برای استمرار دولت تدبیر و امید با حماسه ی حضور تحسین برانگیز ملت شهید پرور ایران در پای صندوق رای به ثمر نشست و تکیه بر عقلانیت ، خرد جمعی ، تعامل سازنده با دنیا و مشی اصلاح طلبی شیوه ی برگزیده ی ملت تعیین گردید . بر حسب وظیفه ضمن تبریک مجدد این پیروزی بزرگ به محضر مقام معظم رهبری و ملت ایران ، تولد جریان فعال ، پویا و پرتوان متشکل از جوانان آینده دار صنعت نفت جنوب را مغتنم شمرده و آغاز تاثیر اجتماعی و سیاسی کارکنان صنعت نفت در سپهر سیاسی کشور را به فال نیک می گیریم.

امید است با حفظ این انسجام و همگرایی در مسیر پیشرفت و سازندگی میهن عزیزمان بیش از پیش کوشا باشیم.

 

دوباره ایران                          دوباره لبخند

  دوباره امید                          دوبار روحانی

 

ستاد حامیان دکتر ورحانی در صنعت نفت جنوب

 

 

 

پاداش بهره وری نیمه دوم سال ۹۶ به کلیه پرسنل پرداخت شد

به گزارش نفتون نیوز پاداش بهره‌وری نیمه دوم سال 95 با حقوق اردیبهشت به حساب کلیه کارکنان صنعت نفت (رسمی، قراردادی، پیمانکاری) واریز شد

سخنرانی صریح عاصمی پور در اهواز:فروش اقتدار ملی یا مدیریت اقتدار ملی

من امروز می خواهم امروز دو اندیشه و دو پارادایم  در انقلاب اسلامی ایران را با هم مقایسه کنم.من امروز می خواهم از 38 سال دست آورد این ملت دفاع کنم.مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که می خواهند از خط قرمز امنیت و اقتدار ملی عبور کند، مردم به آنها سیلی می زنند.تصور می کنم سر آمد اقتدار ملی دست آوردهای ملت در طول این 38 سال است و کسانیکه با سیاه نمایی این 38 سال، دست آوردهای این ملت را نادیده می گیرند توسط مردم در 29 اردیبهشت سلی خواهند خورد.

همه باید به هوش باشیم که کسی که نمی داند gdp   و gnp چیست می خواهد در این مملکت رییس جمهور شود.من سوالی از ایشان دارم ، وقتیکه آدامس جز تولید ناخالص داخلی است، مگر می شود نفت را از آن خارج کرد و رشد اقتصادی را با و بدون آن محاسبه کرد و به مردم گفت این رشد اقتصادی هشت درصدی آب در آن است؟!

در ان جی ال 600 فشار مخزن پروپان 2500 psi  است یعنی معادل 5 بمب 2500 پوندی .حضور یک نفتی در واحد ریسک دار تولیدی به خودی خود بازی با مرگ است آن وقت آنها تولید این نفت  را نکبت می دانند؟وقتی آقای روحانی می گوید 8 درصد رشد،جواب می دهند این که همش نفت بود!!! این چه حرفی است؟

در جنگ وقتی من مدیرعامل مناطق نفت خیز بودم در زمان حمله هوایی تنها با دستور من به کارخانجات شات دان می دادیم که در 2 دقیقه انجام می شد اما راه اندازی دوباره آنها بسیار طول می کشید خودتان قضاوت کنید که تولید نفت در چه شرایطی و از کجا به کجا رسید. بنده مخلص آتش نشانها هستم اما این جماعت از یک پلاسکو به خودشان لرزیدند،چگونه نفت را با این همه ریسک و خطر و اهمیت مصرف داخلی و قدرت نرم آن در سبد انرژی خارجی، نکبت می دانند؟

در دوران هشت ساله نکبت نرخ رشد اقتصادی ما منفی بود و وقتی آن نرخ را با نرخ امروز مقایسه می کنیم متوجه می شویم که روحانی چگونه کشور را از دره ای عمیق خارج کرده است.چرا که در اصل رشد مثبت را اگر با نرخ رشد منفی آن دوران جمع کنید متوجه می شویم که نرخ رشد ایران در زمان روحانی دو رقمی است و فقط 8 درصد نیست.به یاد داشته باشید که تولید نفت است که می تواند اشتغال ایجاد کند، تولید نفت است که می تواند اقتصاد ما را رونق دهد، نه صرفا فروش آن به خارجی ها.ما در حال حاضر حدود 1700000 هزار بشکه نفت مصرف می کنیم.که در تمام مراحل تولید تا مصرف آن اشتغال ایجاد می شود.

آقایی که مفهوم شغل را نمی داند می گوید 5 میلیون شغل ایجاد می کنم!رفته اند یک کتاب از کینز خوانده اند و احتمالا چون شهردار بوده اند می خواهد روزها موش در شهر تهران رها کنند و شبها مردم را برای شکار موشها استخدام کنند.مگر 5 ملیون شغل بی حساب و کتاب می شود؟چرا ملت ایران را نادان می دانید؟

ترامپ از زیر دست ملت امریکا خارج شد، در رفت و همه امریکاییها در این اتفاق مانده اند که چگونه این پوپولیست رییس جمهور شد.اما در فرانسه مردم لوپن را مهار کرده اند.ارزش زمانی امضای برجام را باید همگان بدانند.اگر برجام امضا نمی شد امروز هیچی در دست مان نبود.هم ارزش زمانی و هم ارزش اقتصادی برجام بی نظیر است.

من مطمینم که کسانیکه در این مناظره های تلوزیونی دست آوردهای این ملت را خوار شمرند، ملت در 29 اردیبهشت به آنها سیلی محکمی خواهد زد.حضور ما در انتخابات 96 جلوگیری از اشتباه 84 است. ملت، ایران 1400 را در نظر دارند و به آن امیدوارند. تجربه شانه ای است  که وقتی شما موهای خود  را از دست دادید، زندگی آن را به شما می دهد. ملت ایران در هشت سال بعد از 84 نصف موهایش ریخت بنده مطمینم که حتما آن نصف دیگر را نگاه می دارد.

ملت ایران تجربه 84 را دارد و حتما در 29 اردیبهشت پارادایم مدیریت نسل اول انقلاب را ادامه خواهد داد.نسل اول انقلاب کسانی هستند که اقتدار ملی را بصورت عینی به اجرا رساند.نسل اول انقلاب چه کار کرد؟در بُعد استقلال روز ملی شدن صنعت نفت را از روی کاغذ به صحنه ی عمل تبدیل کرد.طلسم حضور ایران در دریای خزر را شکاندند،یک عمر ما را از روسها ترساندند اما این نسل  طلسم حضور ما در آبهای عمق را شکاند.بروید نگاه کنید که چه کسی پارس جنوبی را کلنگ زد؟ و...

دکتر سمیعی را برداشتی آوردی از اسمش سو استفاده می کنی یک انجمن تشکیل دادی و خانم خودت را مسول آن انجمن گذاشتی زمین دادی ،بودجه دادی و یک درصد هم دکتر سمیعی در بیمارستان مغز و اعصابت سهام ندارد.آیا از روی پل طبیعت و پل صدر که برای آن 2 میلیارد فاینانس کردی 96 درصدی ها عبور می کنند یا 4 درصدی ها؟ آدمی که در راس املاک نجومی بود را یک مدتی قایم کردند و امروز آمده است در تلوزیون از آخرت برای مردم صحبت می کند.

برای پلاسکو  و آتش نشانانی که در آن جانفشانی کردنداحترام قایلیم اما آن آقا کلی مراسم گذاشت و گل داد و... آقای رییسی در ستاد شما وزیر و رییس پخش و پالایشی حضور دارند که نام می برم آقایان میرکاظمی ، آقای رستم قاسمی، آقای ضیغمی که در دوران مدیریت آنها و تولید بنزین قلابی پتروشیمی ها بیش از 150 نفر در نفت مرکزی و پتروشیمی ها کشته دادیم؟کجا آنها را شهید نامیدیم ؟ کجا برای آنها یادبود گرفتند؟ امروز از معدنی که دست بخش خصوصی است دارید شما دارید یک قایله می سازید علیه دولت!؟

به نام کاتالیزور بنزین یورو 4 وارد کردید و با بنزین قلابی پتروشیمی ها مخلوط کردید تا اکتان آن را مدیریت کنید.ما داریم می بینید که چه کسانی می خواهند وزارت نفت شما را مدیریت کنند.خانواده نفت در مقابل دروغگویی و ریا کاری می ایستند.

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام علی علیه السلام: مَا أَكْثَـرَ اَلْعِبـَرَ وَ أَقَـلَّ اَلاِعْتِبَـارَ چه بسيار است پنـدها و چه اندكاند، پنـد پـذيران. نهج البلاغه/کلمات قصار 297