درود بر رستاخیز ادریبهشت

 

محمد جواد عاصمی پور

در بهمن 95 مقاله ای تحت عنوان نیاز به رستاخیز مدیریت به عنوان مهمترین نیاز امروز کشور نوشتم و با توجه به شرایط بین المللی ، منطقه ای و داخلی ، آن را مهمترین اولویت دانستم . در آن مقال ، پیشنهاد دادم تا سال 96 را سال رستاخیز و تحول در مدیریت کشور بنامیم . ملاحظه صحنه انتخابات و چالشهای طرح شده در طول مبارزات انتخاباتی - با توجه به حضورم از جنوب کشور تا شمال - در ستادها و انجام چند سخنرانی ، مرا بیشتر به این امر متقاعد کرد.

ملت ایران این نیاز را به خوبی دریافت ، به مطالبات دیگر اگر چه مهم و اساسی بودند ، نپرداخت . ملت ایران اجازه نداد تا طرف مقابل او را از مرکز ثقل مطالبات ، که رستاخیز مدیریت است ، که با خود نگاه ، فلسفه ، سیره و سلوک مدیریت به ارمغان می آورد ، و در نتیجه احتمال دستیابی به مجموعه مطالبات را بیشتر می نماید ، منحرف سازد . ملت ایران با رایی قاطع مدیریتی را برگزید که اتفاقا در طول چهار سال دیکته نوشته بود و غلط های خود را در معرض دید و قضاوت جامعه قرار داده بود ، رقبا هم تا توانستند غلط ها را چند برابر جلوه دادند ، و درست ها را هم نادیده گرفتند.

درچنین صحنه ای ، قضاوت  و تصمیم گیری جامعه ، دیکته نوشته شده را رصد کرد ، تصحیح نمود و به آن  نمره 60 درصدی داد . این تصمیم درس بزرگی بود که به عنوان یک معلم منصف ، توسط یک ملت عالم و دانا به همه کاندیداها داده شد.

هر دو گروه نیازمند اولا برپایی رستاخیز مدیریت در درون خود هستند . باید سعی کنند تا مطالبات طرف مقابل را تجزیه و تحلیل کنند ، و حرکت گذشته خود را تصحیح کنند . و هر دو جبهه اصول گرا و اصلاح طلب باید سعی بر ایجاد تغییرات وسیع و گسترده در تشکیلات و فلسفه وجودی خود ، برای نزدیک شدن به جامعه  نمایند. ثانیا از آنجا که این انتخابات به اعتقاد من تنها یک مطالبه جدی و اساسی از هر دو جناح داشت و آن انتظار برپایی رستاخیز مدیریت کشور بود ، با انتخاب  مدیریتی پاک ، منزه ، عدم زیاده خواه ، سالم ، باورمند و معتقد به مردم و برقراری ارتباط با آنان ، برگشت به پاکی و سلامت روزهای اول انقلاب ، متخصص و کاردان ، و در یک کلام  ، نسلی پاک و مطهر... لذا ضمن تبریک به جنب آقای دکتر روحانی ، امیدوارم برای ماندگاری بیشتر نامش در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی مردم ایران ، در آغاز دولت دوازدهم این مهمترین نیاز جامعه را مورد توجه قرار دهد. 

سخنان موالی زاده و منصور نژاد در همایش حامیان روحانی در صنعت نفت

 

به گزارش نفتون نیوز همایش ستاد حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب  با حضور پرشور پرسنل صنعت نفت برگزار شد.این برنامه که با سخنرانی آقایان موالی زاده نماینده سابق اهواز،محمدی نماینده خرمشهر ،دکتر عاصمی پور میرعامل سابق مناطق نفت خیز جنوب و منصور نژاد و اجرای برنامه های فرهنگی برگزار شد.

اهم سخنان سید محمدرضا موالی زاده:

ستاد دکتر مقتدایی در حمایت از کاندیداتوری دکتر روحانی امروز در اهواز راه اندازی می شود و ما بعد از این برنامه برای مراسم افتتاح، به آن ستاد میرویم. استاندار سابق خوزستان از همه مردم استان دعوت کرده تا در حمایت از دکتر روحانی رای خود را به صندوق بیاندازند.

روحانی شخصیتی وارسته و پاک است و برای ایران و ایرانی از هیچ ازخود گذشتگی دریغ نکرده است. تدبیر و درایت او در اداره کشور و خروج ایران از ورطه سقوط  بر همگان ثابت شده است. من اعتقاد دارم مردم ایران آگاهانه پای صندوق های رای رفته و با انتخاب روحانی کشور را در مسیر عقلانیت و تعقل حفظ خواهند کرد.

در ادامه این برنامه ابراهیم منصور نژاد گفت:

مردم ایران در 29 اردیبهشت باید بین بین راه و بی راه  انتخاب خود را انجام دهند.یا باید به سراشیبی سقوط برویم یا باید همانند خرداد 92 یکبار دیگر به عقلانیت رای بدهیم.

ما دوباره با روحانی می مانیم تا هرگز کسی با یک ایرانی با تهدید صحبت نکند. با روحانی می مانیم تا هرگز کسی از مقدستمان برای انتخابات هزینه نکند و مختلف ترین دولت تاریخ ایران را نماینده امامان معصوم بر روی زمین معرفی نکند.

با روحانی می مانیم تا وقتیکه رییس جمهور ایران به عنوان نماد ملت ایران برای سخنرانی به سالن مجمع جهانی ملل متحد می رود، شاهد ترک جلسه توسط بیشتر حاضران نباشیم. با روحانی می مانیم تا انتقاد به دولت به منزله خروج از دین تلقی نگردد و همه شهروندان بتوانند در نهایت امنیت و آسایش هم آزادی بیان داشته باشند هم آزادی پس از بیان.

سردار پلاسکو که  ادعای ریاست جمهوری می کند اصل تفکیک قوا را در نظام مقدس جمهوری اسلامی قبول ندارد.ایشان فراموش کرده که افزایش یارانه از اختیارات مجلس است نه دولت و اگر هم قرار باشد مجلس این امر را تصویب کند باید از محل افزایش حاملهای انرژی بودجه ی آن تامین شود.او نماینده رهبری در قرارگاه اقتصاد مقاومتی را به فساد متهم می کند،ما به عنوان اصلاح طلب و اعتدال گرا قایل به حذف نیروهای سیاسی از عرصه انتخابات نیستیم، اما همین دلایل برای رد صلاحیت آقای قالیباف کافی هست.

اگر در شهرداری تهران یک رفتگر بتواند یک خانه ده میلیاردی را یک میلیارد خریداری کند همه در ایران استعفا می دهند می روند در تهران رفتگری می کنند.بعد در دوربین زل می زنند و کذب می گویند.پرا فکر می کنید مردم نمی فهمند.

این جریان نوظهور در میان اصول گرایان که به عقیده بنده جریان اصیلی نیست و خط آن از اصول گرایان واقعی جدا است، وقتی در فشار قرار گرفت شان خود را در مقابل چشم همگان نشان داد.در مقابل چشم همگان چطور به خودشان اجازه می دهند از ادبیات کثافت کاری استفاده کند!

هرچند این ادبیات در انتخابات اخیر رد صلاحیت شد اما ملت ایران این ادبیات را در خرداد 92 رد صلاحیت کرده بود و امروز مشخص شد که بصیرت نزد چه کسانی است.

هرکس به میدان سیاست بیاید آنچنان او را می تکانند که هر مشکلی داشته باشد نمایان شود.آقای رییسی به عنوان آخرین ذخیره جریان تند روی سیاسی اصولگرایان به عرصه انتخابات آمده است.هرچند که اکثر اصول گرایان استخوان دار اغلب از حامیان دولتند.ایشان هم از نشر سطح هم از نطر عمق آمادگی ریاست جمهوری را ندارند.

آقای رییسی می گویند چرا فقط از دولت قبل ایراد می گیرید،شما صندلی را اشتباه نشسته اید،چهره های بسیاری از دولت قبل در کنار شما قرار دارند.مگر می شود ما با تیم دولت قبل کار دیگری غیر از همان دولت انجام دهیم؟من فکر نمی کنم ایشان چیز جدیدی برای ارایه داشته باشند

 

گزارش تصویری از همایش حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب

 

 

 

 

 

 

 

 

از طریق آزمون امسال ۱۲۵۰ نفر از کارکنان قراردادی و پیمانکاری رسمی خواهند شد

وزیر نفت خبر داد: جذب ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت/جزئیات جذب نیروهای قراردادی نفت

وی گفت:  این وزارتخانه برنامه ریزی جذب دو هزار و ۵۰۰ نفر را در ماه های آینده دارد که یک هزار و ۲۵۰ نفر آن سهمیه نیروهای قراردادی و پیمانکاری شاغل در نفت است و بقیه به دانش آموختگان دانشگاه نفت و سایر دانشگاه ها اختصاص دارد.

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

حضرت مهدی (علیه السلام) ما أرْغَمُ أنْفُ الشَيْطانَ بِشَىءٍ مِثْلَ الصَّلاةِ، فَصَلِّها وَ أرْ غَمْ أنْفَ الشَّيْطانَ؛ با هيچ چيز مثل نماز، بينى شيطان به خاك ماليده نمى شود پس نماز را به پادار و بينى شيطان را به خاك بمال. بحارالانوار، ج 53، ص 182