نقدي ديگر ، اما اينبار غير منصفانه و كينه ورزانه از دشمنان دوست نما!گاهي تورق نوشته هاي يك فرد و بررسي نظرات وي نشان از پيشرفت در تفكر و به كمال رسيدن نوع نگاه وي در مسير زندگي است، گاهي نيز برعكس، سري زماني ديدگاه هاي يك فرد نشان از سقوط و حضيض ذلت در وي را آشكار ميكند. اما هستند كساني كه سير زماني ديدگاه ها و مطالبشان نشاني از فراز و فرود نميدهد، چه كه اينان همواره قلمشان را براي رضايت اصحاب قدرت و كسب ثروت بر جريده بي رنگ روزگار ميكشانند.
نقدي كه چندي پيش از رسانه اي كه خود را تحليل گر مسائل حوزه نفت و انرژي ميداند با نام ( مصادره كنندگان جريان حاميان روحاني در صنعت نفت چه ميگويند؟) منتشر شد كه نه در شأن آن مجله خبري بود و نه در خور تحليل گران با هوش حوزه نفت و انرژي. چرا كه قلم فرسايي براي خوشامد اصحاب قدرت هيچ گاه به دل نمي نشيند و لاجرم محكوم به فناست.
اي كاش گاهي فارغ از جنگ و جدلها و جناح بندي هاي سياسي ، كمي به خود استراحت دهيم و راهي كه رفته و ميرويم را دوباره از نظر بگذرانيم. نميدانم چگونه اما ميدانم روند عقلانيت و اعتدال برآمده از صندوق آراي مردم جواب بسياري از كوته نظري ها و عداوتها را خواهد داد. بيست و نه ارديبهشت روز باشكوهي بود براي همه مردم ايران. روزي كه جمع كثيري از مردم فهيم ايران يك صدا فريادِ زنده باد اعتدال را سر دادند. روزي كه انسانهاي شريف ، به دنيا ثابت كردند كه با صندوق راي آشناتر از ماشه تفنگند. روزي كه تٓكرار حضور، راه را بر تندروها و جنگ طلبها و پوپوليستها مسدود كرد. روزي كه ....
آه چقدر گفتن از آن روز و غيرت و مردانگي و شرف ، تسلا بخش است. نميدانم جواب دستان پر محبت ملت ايران را چگونه بايد بدهيم، اما ميدانم دگر بار افتخار ايراني بودن براي همه ايرانيان بر تارك هستي نقش بسته است. و اين خودِ سربلندي است.


اما در اين مسير، بازندگان اصلي كساني بودند كه قلم فروشي كردند و بر خلاف عقايد خود براي كسب مقام و ثروت از هيچ خنجر زدني مضايقه نكردند.
مقاله اهواز نو در نكوهش ستاد نفت حاميان روحاني ، بغض را در گلويم فشرد. براي مني كه تلاش هاي صادقانه و بي چشم داشت همه پنج هزار عضو ستاد را از نزديك ميديدم، چه آنهاي كه با حضور خود در ستاد تا پاسي از شب براي آينده ايران دلسوزانه تلاش ميكردند و چه آنهاي كه در فضاي مجازي ستاد همدلانه و همدردانه با تمام وجود فرياد زنده باد اعتدال را سر ميدادند.
به قول مرد با غيرت اين دوره انتخابات ( آقايان به خود بياييد!) ، چرا قلمتان را خنجري ساخته ايد از براي زخم زدن از پشت به دوستانتان؟ مگر ما غير از آباداني و عزت ايران اسلامي چه آرزوي ديگري داريم؟
دوره انتخابات تمام شد، چرا همصدا با ملت براي فرداي ايران اسلامي، عداوتها و دشمني ها را كنار نميگذاريم؟
چرا به باور و حرف ملت اعتماد نميكنيم؟
آقايان به خود بياييد! اينجا ايران است، بيشه شيران. چه خونها كه براي پاسداريش بر زمين ريخته نشد؟، چه تن ها كه براي دفاع از مام وطن به خاك نيافتاد؟ چرا حضور پر فروغ ملت ايران را به خاطر اغراض جناحي و سياسي خود ناديده ميگيريم؟ چرا حلاوت شهد شيرين انتخاب اعتدال و عقلانيت را به خاطر خوشامد عده قليلي زهر هلاهل ميكنيم؟
آقايان به خود بياييد!. من با چشمان خود تلاش و غيرت اعضاي بي شمار ستاد نفت حاميان دكتر روحاني را ديده ام. شب بيداريها و دلشوره ها و مشكلات عديده را ديده ام. گاهي اعضاي ستاد را به چشم داشت براي پست و سمت متهم كرده ايد ، گاهي با القاب (كوتوله هاي سياسي )و (گُنج) خاطرشان را مكدر ساخته ايد و بدايشان تاخته ايد. چه كسي است كه نميداند در صورت راي نياوردن جريان اعتدال ، رقيب همه تلاشش را براي سركوب و نابودي اعضاي ستاد به كار نميگرفت؟ ( چه ، كه اكنون با پيروزي دكتر روحاني نيز از گزند رقيب بي نصيب نيستيم!)
اما بهتر است سر خود را از برف بيرون بياوريد و پلمپ از تفكراتتان برداريد. ما به عنوان قطره اي از درياي بيكران ملت ايران تنها به خاطر اعتقادات خود و به دليلِ راه روشني كه دولت اعتدال نشان داده است، از آنها حمايت كرده و ميكنيم.
در پايان روي صحبتم با نگارنده مقاله (مصادره كنندگان جريان حاميان روحاني در صنعت نفت چه ميگويند؟)، است كه:


صد بار بدي كردي و ديدي ثمرش را...خوبي چه بدي داشت كه يكبار نكردي

جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری امروز توسط ستاد نفت برگزار می شود

به گزارش نفتون نیوز عصر امروز  سه شنبه دوم خرداد ماه مراسم جشنی توسط ستاد حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب بر گزار می گردد. این برنامه مقارن ساعت 19 در سالن سینمای مجموعه فرهنگی امام رضا واقع در شهرک نفت اجرا می گردد.

در این برنامه ضمن اجرای مراسمی متفاوت ، محسن دلاویز مشاور منابع انسانی وزیر نفت نیز به سخنرانی خواهد پرداخت. 

نشست صمیمی مشاور منابع انسانی وزیر با کارکنان امروز در اهواز

 

به گزارش نفتون نیوز محسن دلاویز مشاوره منابع انسانی وزیر نفت در اهواز با کارکنان صنعت نفت جنوب نشستی صمیمی خواهد داشت.این برنامه در تالار ملی حفاری واقع در ملی راه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ امروز  چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد

همایش بزرگ حامیان روحانی در صنعت نفت توسط ستاد نفت برگزار می شود


با شعار همه می آییم  همایش بزرگ حامیان روحانی در صنعت نفت عصد شنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه در تالار شباهنگ اهواز برگزار می‌شود.
به گزارش نفتون نیوز سخنرانان این برنامه
دکتر محمد جواد عاصمی پور و دکتر سید محمدرضا موالی زاده می باشند.
برگزار کننده این همایش ستاد حامیان روحانی در صنعت نفت جنوب می باشد.خداداد آبروش رییس ستاد نفت روحانی در خوزستان اعلام کرد که زمان برگزاری این همایش از ساعت ۱۸ الی ۲۱  بوده و از تمامی پرسنل صنعت نفت جهت حضور در این برنامه دعوت بعمل آورد.

سایتهای رسمی

تبليغات نفتون نيوز

پیشخوان روزنامه ها

 

ورود به سایتحدیث روز

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196